Kaip ir kodėl Belico produktai atkeliavo į Lietuvą?

Estetinės kosmetologijos institutų „Sana Beauty“ įkūrėja Vokietijoje ir Lietuvoje Giedrė Rasche savo verslą pradėjo 2009 metais Wiesbadeno mieste. Belico - medicininės natūralios kosmetikos gamintojas tapo rimtu ilgalaikiu partneriu ir 2014 metais įkūrus „Sana Beauty Kaunas" atkeliavo ir į Lietuvą.

Derinant profesionalų kosmetologų darbą, inovatyviausias technologijas ir TOBULĄ, visus poreikius patenkinančią BELICO kosmetiką galima gauti MAKSIMALIUS REZULTATUS PER TRUMPIAUSIĄ LAIKĄ!

Giedrė Rasche

KAI KLAUSI – ATSAKYMAI VISADA ATEINA. TIK REIKIA JUOS PAMATYTI!

Prieš įkurdama savo kosmetologijos institutą „Sana Beauty“ Vokietijoje Giedrė aiškiai žinojo, kad turi būti tikrai veiksminga kosmetika. Tokia, kuri padėtų žmonėms turėti sveikas ir gražias odas, bei išspręstų daugelį jų problemų. Net ir aknę, kuperozę, rožinę, pagražintų prieš laiką susenusią, pigmentuotą odą.

Pirmiausiai ji suvokė, kad ilgalaikiai rezultatai užtikrinami odą paveikus gilesniuose sluoksniuose. Giedrė pradėjo tokių kremų paieškas, kurie veikia ne tik paviršių, kai rezultatas trumpalaikis, bet ir giliai, kuomet odos būna sveikos ir gražios ilgam.

Susipažinus su šiais produktais jai buvo iš karto aišku, kad Belico produkcija – tai TIE TOBULI produktai, kurių ieško ji ir jos klientai.

SANA BEAUTY – GROŽĮ KURIANTIS MOKSLAS. KUO PASITIKITE JŪS?

„Sana Beauty” misija – nuolat priimti naujus iššūkius ir plėsti galimybių ribas. Esame įsitikinę, kad tik taip galime pasiekti geriausių rezultatų savo klientams. 

100% pinigų
Grąžinimo garantija.

Oda yra organas, kuris turi funkcionuoti tinkamai. Jei priežiūra nėra tinkama ir yra naudojama daug sintetinės kosmetikos – dažniausiai odos būklė nėra patenkinanti. Pradėjus naudoti sveiką natūralią kosmetiką kartais prireikia pereinamo laikotarpio, po kurio matomas ir jaučiamas akivaizdus odos būklės pagerėjimas.

  • Belico natūralios medicininės kosmetikos kūrėjai su daugybe mokslininkų žino Belico kosmetikos veiksmingumą.
  • Dėl šios priežasties yra 100% gamintojo teikiama garantija, nejaučiant akivaizdaus odos pagerėjimo per aštuonias savaites*
*privaloma laikytis odos priežiūros specialisto rekomendacijų dėl produktų naudojimo.