Belico produkciją rekomenduoja
„Sana Beauty Kaunas“

kosmetologė Eglė.

Viena iš „Sana Beauty Kaunas“ steigėjų ir kosmetologė Eglė per dešimt metų darbo su BELICO kosmetika yra sukaupusi neįkainojamos patirties. Galėtų pasidalinti įdomiausiomis klientų istorijomis, kaip jiems dirbant kartu ir naudojant Belico produkciją pavyko išspręsti tokias odos problemas kaip aknė, kuperozė, per didelis riebalavimasis, pigmentinės dėmės ar suglebusi oda. Eglė pastebi, kad klientai ne iš karto patiki Belico, bet pamatę rezultatus daugiau neieško kitų produktų ir džiagiasi sveika ir jaunatviškai atrodančia oda. 

Nėra sintetinių kvapiklių

Belico produktuose nėra sintetinių kvapiklių. Sintetiniai kvapai, parfumai yra viena iš labiausiai paplitusių alergijos priežasčių ir gali patekti į odą kartu su liposomomis. Nenaudokite jokių kitų produktų kartu, kurie turi sintetinius kvapus sudėtyje.

Daugiasluoksnės liposomos

Belico BASIC CARE liposomos dėl specialios pernešimo sistemos transportuoja į odą bet kokias vėliau naudojamas (tepamas) odos priežiūros priemonių sudedamąsias dalis. 

Panaudojus daugiasluoksnes liposomas

Nenaudokite jokių kitų gamintojų pagamintų produktų iš karto po Basic Care. Kituose produktuose gali būti medžiagų, kurios nėra tinkamos jūsų odai, ir kurias daugiasluoksnės liposomos perneštų į giliuosius odos sluoksnius.

Sinergetinis poveikis

Belico produktai pagaminti itin atsakingai ir saugiai, todėl visos naudojamos medžiagos ir ingredientai veikia sinergetiškai, t. y. stiprinant vienam kito poveikį. Sinergija yra būtina siekiant maksimalių rezultatų.

Be naftos produktų

Belico produktuose nėra jokių naftos produktų, kurie veikia komedogeniškai ar sutrikdo odos funkcijas. Visuose naudojamuose produktuose patariama jų vengti.

Jautrios veikliosios medžiagos ir natūralūs aliejai

Visi BELICO produktai turi būti sunaudoti per 6 mėnesius atidarius pakuotę ir laikomi atitinkamomis sąlygomis: vengiant tiesioginių saulės spindulių ir karščio.

Tokie natūralūs kaip tik įmanoma

Belico produktų spalva, kvapai ir konsistencija yra natūralūs, nes mes nenaudojame stabilizuojančių spalvų ar parfumų. Tinka ir mažiems vaikams, bei kūdikiams.

Teigiama restruktūrizavimo reakcija

Pradėjus naudoti Belico produktus be odos tempimo, sausumo ar dilgčiojimo gali atsirasti paraudimai ar spuogai. Tai rodo, kad prasidėjo odos valymosi reakcija. Kuo daugiau oda buvo turėjusi „kontaktų“ su sintetika ir netinkama bei nesaugia priežiūra – tuo intensyvesnės reakcijos gali būti.

Odai reikia laiko išmokti pačiai „dirbti“

Reikia laiko atstatyti odos barjerui. Dažniausiai odos valymasis ir restruktūrizavimas trunka 4 – 6 savaites. Po to oda atrodo ir jaučiasi kur kas geriau. Jei norite pasitarti – kreipkitės į specializuotą Belico odos priežiūros profesionalą. 

NEPRALEISKITE BELICO NAUJIENŲ

Užsisakykite naujienlaiškį

Ir pirmi sužinosite apie Belico naujienas, bei taikomas nuolaidas.

BELICO KOSMETIKĄ REKOMENDUOJA SPECIALISTAI

Turite klausimų?

Susisiekite ir padėsime Jums atsakyti į klausimus ir išsirinkti tinkamus produktus.