Kaunas

Sana Beauty Kaunas
Laisvės al. 45, LT-Kaunas

info@belico.lt
+370 686 83700

REKVIZITAI
Sana Beauty Kaunas, UAB

Įmonės kodas: 303229587
PVM mokėtojo kodas: LT100008962811

Vokietija

Sana Beauty
Langgasse 1/Ecke Marktstraße 31, 65183 Wiesbaden

+49 0611-3413159

Susisiekite su mumis

You need to create a form using Contact form 7 plugin to be able to display it using this element.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima Belico produktų įsigyti prekybos vietoje?

Visą Belico produkciją rasite Kaune įsikūrusiame grožio institute „Sana Beauty Kaunas“. Institute galite ne tik įsigyti produktus, bet ir pasikonsultuoti su specialistais dėl tinkmiausių produktų Jūsų veido ir kūno odai, bei plaukams. 

Ar galima pasikonsultuoti kokią produkciją reikėtų įsigyti?

Kiekvienas žmogus yra unikalus ir kiekvienam rekomenduotinas individualus ir optimalus odos priežiūros priemonių pasirinkimas. Sveika oda, grožis ir jūsų pasitenkinimas produktais yra mūsų prioritetas. Todėl mes DOVANOJAME jums odos priemonių parinkimo konsultaciją. Jus konsultuos „Sana Beauty Kaunas“ kosmetologės, dirbančios su Belico kosmetika:

Telefonu +370 686 83700
El. paštu: info@belico.lt
arba susitarus susitikti.

Ar Belico produktai yra patikimi ir turi gamintojų garantiją?

Patikėkite savo odą mums užsisakydami Belico odos priežiūros produktus ir mes jums suteiksime 100 proc. gamintojų teikiamą garantiją. Belico natūralios medicininės kosmetikos kūrėjai žino Belico odos priežiūros produktų veiksmingumą, todėl jums yra garantuojama 100 proc. kompensacija, jei po 8 savaičių nėra matomas jūsų veido odos būklės pagerėjimas (tuo atveju, jei produktus jūsų odai parenka Belico specialistas ir yra laikomasi produktų naudojimo rekomendacijų).

Ar galiu Belico naudoti, jei turiu alergišką odą?

Belico kosmetika bus draugiška jūsų odai, nes gaminama iš natūralių žaliavų ir savo sudėtyje neturi cheminių sintetinių medžiagų, parabenų, sintetinių kvapiklių, PEG‘ų, gyvulinės kilmės medžiagų, mineralinių aliejų, mineralinių vaškų ar silikonų. Belico yra bekvapis ir hipoalerginis produktas jūsų odai.

Ar galiu naudoti Belico kosmetiką, jeigu esu veganas (-ė)?

Belico – tai natūrali kosmetika be gyvulinės kilmės ingredientų, kurios sudėtyje naudojami tik natūralūs aliejai, eteriniai aliejai, vitaminai ir augaliniai ekstraktai. Mūsų produktai nėra testuojami su gyvūnais ir yra tinkami veganams.

Ar turite produktų vaikams?

Kūdikių ir vaikučių odai būtinas atidus naudojamų odos priežiūros priemonių parinkimas. Kremas vaikams lengvas ir švelnus, jis pasirūpins ir apsaugos jautrią kūdikių bei vaikų odą.

Sana Beauty Kaunas, Lietuva

Sana Beauty, Vokietija