BELICO produktai ir jų atsiradimo Lietuvoje istorija. Viskas prasidėjo Vokietijoje

Estetinės kosmetologijos institutų „Sana Beauty“ įkūrėja Vokietijoje ir Lietuvoje Giedrė Rasche savo verslą pradėjo 2009 metais Wiesbadeno mieste. Prieš tai ji dirbo kosmetologe kituose grožio salonuose Vokietijoje su skirtingų prekinių ženklų kosmetikomis. Tai buvo ir keliolika eurų kainuojantys produktai ir kremai po kelis šimtus eurų. Didelio skirtumo tame ji nematė. Tik stebėjo, kaip klientės vis dar ieško ir ieško. Ieško to TOBULO produkto ar brando, kurio kremai tikrai padarytų tai, kas sakoma prie gražaus reklaminio jų veido.

Tas ieškojimo kelias dažniausiai būdavo ilgas ir net nesibaigiantis. Kaip užburtas ratas: kremas iš vienos kosmetologės, tada iš kitos, dar vienas iš dermatologo. Gal dar iš brangios parduotuvės parduotas pardavėjos, o dar „sveikiausias“ iš vaistinės. Tada dar pabandome tą kremą, kur mano draugei buvo „TOBULAS“, nors iš pažiūros oda to nesako. Kai baigia šiuos – tai arba grįžta į pradžią, arba tęsia kelionę toliau dar neišbandytų „brandų“ kelionėje.

Matant šias klientų keliones Giedrei kildavo klausimas, kodėl niekas nepadaro ilgalaikio poveikio, o kartais net iššaukia priešingą efektą? Kodėl odos vis labiau sausėja ir sensta? Kodėl negalima išspręsti tokių odos problemų kaip aknė, kuperozė, per didelis riebalavimasis, pigmentinės dėmės ar suglebusi oda? Kodėl šių priemonių efektas toks trumpalaikis, kartais tik vienos dienos: užtepi – viskas gerai, nuplauni – traukia. Tai kaip gali kremas taip gerai drėkinti, jeigu nuolatos jaučiamas traukimo pojūtis nuplovus?

KAI KLAUSI – ATSAKYMAI VISADA ATEINA. TIK REIKIA JUOS PAMATYTI!

Prieš įkurdama savo kosmetologijos institutą „Sana Beauty“ Vokietijoje Giedrė aiškiai žinojo, kad turi būti tikrai veiksminga kosmetika. Tokia, kuri padėtų žmonėms turėti sveikas ir gražias odas, išspręstų daugelį jų problemų.Net ir aknę, kuperozę, rožinę, pagražintų prieš laiką susenusią, pigmentuotą odą.

Pirmiausiai ji suvokė, kad ilgalaikiai rezultatai užtikrinami odą paveikus gilesniuose sluoksniuose. Giedrė pradėjo tokių kremų paieškas, kurie veikia ne tik paviršių, kai rezultatas trumpalaikis, bet ir giliai, kuomet odos būna sveikos ir gražios ilgam.
Susipažinusi su šiais produktais jai buvo iš karto aišku, kad Belico produktai – tai TIE TOBULI produktai, kurių ieško ji ir jos klientai.

BELICO PRODUKTAI – SĖKMĖS PARTNERIS

Būtent šis medicininės natūralios kosmetikos gamintojas tapo rimtu ilgalaikiu partneriu „Sana Beauty“ sėkmės istorijoje. Derinant profesionalų kosmetologų darbą, inovatyviausias technologijas ir TOBULĄ, visus poreikius patenkinančią BELICO kosmetiką galima gauti MAKSIMALIUS REZULTATUS PER TRUMPIAUSIĄ LAIKĄ.

SANA BEAUTY – GROŽĮ KURIANTIS MOKSLAS. KUO PASITIKITE JŪS?