Odos priežiūra

Daugiasluoksnės liposomos. Kokia galia slypi jose?

daugiasluoksnes Liposomos

Kas yra daugiasluoksnės liposomos?

daugiasluoksnes LiposomosDaugiasluoksnės liposomos yra mikroskopiniai rutuliukai, sudaryti iš giminingų odai medžiagų fosfolipidų, pripildyti intensyviai drėkinančių priemonių. Liposomos veikia ne tik kaip veikliųjų medžiagų talpa, tačiau ir kaip “transporto priemonė” odoje. Jos perneša veikliąsias medžiagas giliau į odą. Kuo daugiau sluoksnių – tuo gilesnis efektas.
Belico produktų sudėtyje yra net iki 12 sluoksnių, skirtingo dydžio liposomų, kurios prasiskverbia iki 3 mm į odą ir akivaizdžiai regeneruoja pažeistas ląsteles ir giliai ją drėkina.
Kadangi visi Belico produktų ingredientai yra natūralūs, naudingi ir saugūs odai bei veikia sinergetiškai (vieni kitus papildydami ir neiššaukdami nepageidaujamų poveikių) jie visi gali būti liposomų pagalba pernešti giliai į odą.

Gilus poveikis

Daugiasluoksnės liposomos Belico kosmetikoje dėl savo daugiasluoksniškumo keliaujant nuo odos paviršiaus gilyn “atpalaiduoja”po vieną sluoksnį su veikliosiomis medžiagomis ir užtikrina ne tik paviršinį odos drėkinimą, tačiau veikia giliai ir suteikia ilgalaikį poveikį.

Ar visuose Belico produktuose yra daugiasluoksnės liposomos?

daugiasluoksnes liposomosNe. Kai kuriuose yra, bet ne visuose. Ir tam yra svarbios priežastys. Specialiai yra sukurti 4 daugiasluoksnių liposomų preparatai pagal odos tipą, būklę ir poreikius.

Su kuo naudoti daugiasluoksnes liposomas?

Belico produktai veikia sinergetiškai, papildo vieni kitų poveikį, tad juos tarpusavyje galima derinti, maišyti. Su liposomų preparatais praktiškai galima maišyti beveik viską: kremus, serumus, paakių kremus, kaukes.
Pvz. Su liposomų preparatu sausai odai galime derinti kremą sausai odai ir serumą ar kaukę su hialuronu. Tuomet pirma ant švarios odos tepame liposomas, po to serumą ar kremą pagal poreikius. Ir liposomos perneš visas veikliąsias medžiagas iš kitų produktų giliai į odą.
Labai svarbu paminėti, kad kartu su daugiasluoksnėmis liposomomis naudojami produktai turi būti be jokių žalingų odai ingredientų ir neštų tik naudą.

Todėl džiaugiamės, kad VISI BELICO PRODUKTŲ INGREDIENTAI YRA NATŪRALŪS IR NAUDINGI ODAI !

Kalbant vienos iš Belico kosmetikos naudotojų Editos žodžiais: “Aš net pamiršau, ką reiškia odos šerpetojimas ir traukimo jausmas nuplovus ją vandeniu nuo tada, kai naudoju Belico kosmetiką.”
ODA DŽIAUGIASI, NES YRA BELICO!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *