Odos priežiūra

Veido prausiklis. Kokį pasirinkti?

Veido prausikliai. Kokį pasirinkti?
veido prausikliaiVeido prausiklis – pirmasis ir labai svarbus produktas odos priežiūros rutinoje.
Jį reikėtų rinktis pagal odos tipą ir jos būklę.

Veido prausiklis, jei jūsų oda yra sausa, raustanti, plona ar jautri

Rinkitės švelnius, kreminės ar gelio tekstūros prausiklius. Tai gali būti prausiklis – pienelis, neputojantis gelinis prausiklis ar veido prausiklis su hialuronu.

Naudojant tokio tipo prausikliu nusiplovus veido odą jos “netems”, neturėtų būti intensyvaus sausumo pojūčio, kaip pvz. po gausiai putojančio prausiklio, skirto riebiai odai. Po prausiklio pienelio jaučiamas malonus drėgmės pojūtis ir odos nuraminimas. Žinoma, toks pojūtis būna su natūralios sudėties prausikliu-pieneliu, nes jei jis bus sintetinės sudėties, po nuplovimo gali likti nemalonus lipnumo pojūtis ar riebumo pojūtis.

Veido prausiklis, jei jūsų oda riebi ar problematinė

veido prausiklis - valomosios putosRiebiai, problematinei odai tiks prausiklis, kuris pašalins ne tik nešvarumus, makiažą, bet ir riebalų likučius. Tam puikiai tinka putojantis, antibakterinis prausiklis ar prausiklis su AHA, BHA ar PHA rūgštimis.
Jis padės reguliuoti sebumo gamybą, užtikrins odos higieną, kuri ypač reikalinga riebių ir problematinių odų atvejais. Dėl higienos stokos, neteisingų odos priežiūros žingsnių ženkliai padidėja tikimybė plėstis bėrimams, poroms, formuotis inkštirams ir pan.

Veido prausiklis, jei jūsų oda normali

Normaliai odai tiks kone visi prausikliai, nes tokios odos neturi specifinių poreikių jiems. Šioms odoms rekomenduojame atsižvelgti į pojūtį po nuplovimo. Jei odą nuplovus putojančiu prausikliu jaučiatės puikiai – naudokite šį, jei odą pradeda “tempti” – naudokite mažiau putojantį ar visai neputojantį. Žiemą švelnesnį, vasarą – labiau tonizuojantį.

Veido prausiklis, kai oda yra mišri

Rinkitės negausiai putojančius prausiklius, pvz su micelėmis. Jie bus universalesni – neišsausins sausos odos plotų ir neapsunkins riebesnių odos plotų, tačiau užtikrins švarą, higieną ir gaivos pojūtį nuplovus veido odą.
Odos priežiūros paslaugos su Belico kosmetika, kosmetologė Kaune:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *