Odos priežiūra

ODOS ŠERPETOJIMAS. KAS TAI – SAUSUMAS AR „KAPINĖS“?

peeling

ODOS ŠERPETOJIMAS

          Beveik kiekvienas žmogus yra jautęs odos šerpetojimą. Dažnam tai asocijuojasi su odos sausumu, drėgmės stygiumi. Bet ar kada esate susimąstę, kad gali būti ir kitaip?

          Tinkama odos priežiūra susideda iš keleto labai svarbių dalykų – tinkamo odos nuplovimo,tonizavimo, pilingavimo, serumo, kremo, kaukės. Kiekvienas žingsnis yra labai svarbus ir reikalingas. Žinoma, reikia turėti ir naudoti individualiai parinktas priemones, atitinkančias būtent jūsų poreikius pagal odos būklę, amžių, metų laiką ir kitas aplinkybes.

PAŠALINKITE “KAPINES”

         Dažna odos šerpetojimo priežasčių yra negyvų odos ląstelių (“kapinių”) nepašalinimas nuo odos paviršiaus arba netinkamas ar neefektyvus jų šalinimas. Viena iš svarbiausių tinkamos odos priežiūros priemonių yra pilingas. Tinkamai parinktas ir periodiškai naudojamas jis gali padaryti labai daug:

  • Pašalinti negyvas odos ląsteles nuo odos paviršiaus;
  • Skaistinti ;
  • Skatinti regeneraciją;
  • Mažinti uždegimus;
  • Jauninti;
  • Stiprinti kapiliarus;
  • Mažinti pigmentaciją;
  • Valyti odą;
  • Traukti poras;
  • Mažinti sebumo išsiskyrimą ir kt.

TINKAMAS PILINGO PASIRINKIMAS

          Pagrindinė užduotis – tinkamai išsirinkti pilingą savo odai.

        Sausai, plonai ar raustančiai odai jį rinktis reikėtų itin atidžiai. Rekomenduojame vengti mechaninių pilingų (su grūdeliais), kurie galėtų sukelti nemalonius pojūčius ir bloginti situaciją. Tokioms odos labai tinka kreminės konsistencijos pilingas Facial Peeling I. Jis veikdamas vaisių rūgštimis ir fermentais efektyviai ir švelniai pašalina negyvas odos ląsteles. Glotnina bei švelnina odą. Verta paminėti, kad vaisių rūgštys turi savybę stiprinti odą bei kapiliarus. To pasekoje mažėja raudonis, jautrumas, dingsta šerpetojimas ir oda ilgiau išlaiko drėgmę.

         Dar vienas iš pasirinkimų yra švelnus enziminis pilingas Facial Peeling III. Jo fermentų pagalba pašalinus negyvas odos ląsteles oda tampa it šilkinė.

        Jautriai odai rekomenduojame naudoti tuos pačius pilingus kaip ir sausai odai.

        Riebiai odai pilingų pasirinkimas itin didelis:

         Pilingas parenkamas pagal individualius odos poreikius ir būklę.
Pašalinus „kapines“ – negyvas odos ląsteles, aiškiai matoma ir įvertinama reali būklė. Tuomet tiksliai galime spręsti, kokia reikalinga jai priežiūra ir ar tikrai ji tokia sausa, kaip manėte anksčiau.

Belico: pilingai ir šveitikliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *