Odos priežiūra

VEIDO ODOS PLOVIMAS. AR PLAUTI VANDENIU?

cleanser|cleanser

Kiek įvairiausių mitų, istorijų, asociacijų, patirčių ir pardavimo formulių slypi po šiuo pavadinimu? BEGALYBĖ.
Daugybę kartų yra tekę girdėti: neplaunu veido vandeniu, nes nuo jo traukia odą. Taip, dažnai vien vandeniu nuplovus traukia odą ir net labai. Arba nuplovus netinkamu universaliu prausikliu.

Preciziška odos priežiūra prasideda nuo tinkamo jos nuplovimo.
BELICO DERMA CONCEPT remiasi tik logiškais ir mokslu grįstais paaiškinimais dėl odos plovimo vandeniu ir prausiklių naudojimo. Nėra universalaus prausiklio, kuris tiktų visiems, tačiau vanduo turi būti naudojamas kaip pagrindinis „ingredientas“ teisingame odos plovime visų tipų odoms.

Sausai, raustančiai, jautriai ar šerpetojančiai odai patariama naudoti švelnius gelio ar kremo/pienelio tipo prausiklius. Jie pašalina visus nešvarumus ir makiažą nuo odos bei paruošia tolimesnei priežiūrai.

Prausiklis – pienelis Cleanser I naudojamas plauti odą su vandeniu. Puikiai pašalina net blakstienų tušą ir negraužia akių. Nusiplovus jaučiamas malonus šilkinės odos pojūtis. Cleanser I turi natūralius aliejus, kurie maloniai suminkština, nuramina bei drėkina odą, bet nepalieka nemalonaus sunkumo pojūčio, kaip įprasti pieneliai.

Riebiai ir normaliai odai tinkamiausias švelniai putojantis itin skalsus prausiklis su arbatmedžiu Cleanser II. Malonaus kvapo prausiklis pašalina visus nešvarumus bei makiažą, įskaitant ir blakstienų tušą.

Micelinis prausiklis Cleanser III nepriekaištingai pašalina nešvarumus užrakinant juos micelėse, kurie nuplaunant vandeniu pašalinami nuo odos. Toks plovimo būdas tinka net itin jautriai odai.

BELICO DERMA CONCEPT kosmetika yra visiškai natūrali ir saugi, todėl ją rekomenduojame naudoti ir jaunoms odos.

Belico: liposominiai preparatai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *