Naujienos

GILIAI DRĖKINANTIS – RAUKŠLES, PABURKIMUS IR JUODUS RATILUS MAŽINANTIS PAAKIŲ GELIS EYE EFFECT

Belico Eye Effect|belico-eye-effect|belico-eye-effect

• giliai drėkinami paakiai;
• pakeliami vokai;
• sumažėja ir išnyksta raukšlės;
• stangrinama paakių oda;
• šviesėja paakiai;
• sumažėja paburkimai.

Inovatyvi veiklioji medžiaga Beautifeye ™ sukurta specialiai akių srities poreikiams. Yra įrodyta, kad veikiant kartu su vertingu augalinių ekstraktų deriniu yra švelniai pakeliamas viršutinis vokas ir pastebimai sumažinamos raukšlės akių kampuose (žasies kojelės). Dėl mikro – kraujagyslių sustiprinimo ir aktyvios odos detoksikacijos sistemos šviesėja tamsūs paakiai ir mažėja paburkimai aplink akis, taip pašalinamas pavargusių paakių efektas. Ši inovatyvi drėkinanti želė yra be riebalų, bet itin lengvos tekstūros tinkanti ir labai jautriai bei plonai odai. Gilus ir efektyvus drėkinimas vyksta dėl lengvai įsigeriančiame gelyje esančių aktyviųjų ingredientų: didelės molekulinės masės hialurono rūgšties, liposomose įkapsuliuotų obuolių kamieninių ląstelių ekstrakto, į keramidus įkapsuliuotos hialurono rūgšties su miežių grūdų ekstraktu ir veikliosios medžiagos Beautifeye ™, todėl nedelsiant sudrėkinama paakių oda ir smulkios raukšlelės greitai sumažinamos, bei skatinamas gilių raukšlių mažinimas kuriant ilgalaikį liftingo efektą.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:
BeautifeyeTM, kamieninės ląstelės, įkapsuliuotos į liposomas, didelės molekulinės masės hialurono rūgštis, įkapsuliuota į liposomas, dermofilas (į keramidus įkapsuliuota hialurono rūgštis)

Sudėtis: Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Pentylene Glycol, Glycerin, Alcohol, Albizia Julibrissin Bark Extract, Carbomer, Panthenol, Caprylyl Glycol, Lecithin, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Isomalt, Glycosphingolipids, Hordeum Vulgare (Barley) Extract / Extrait D’Orge, Dipropylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Potassium Phosphate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Darutoside.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *