Naujienos

YPATINGAI VEIKSMINGOS DAUGIASLUOKSNĖS LIPOSOMOS BELICO KOSMETIKOJE

daugiasluoksnes liposomos

DAUGIASLUOKSNĖS LIPOSOMOS

– (lipo- + gr. soma – kūnas) tai – mikroskopiniai rutuliukai, sudaryti iš giminingų odai medžiagų fosfolipidų, pripildyti intensyviai drėkinančių priemonių. Pro odos paviršinį sluoksnį jie patenka į epidermį ir pripildo odos ląsteles būtinų maitinamųjų ir drėkinamųjų medžiagų. Kitaip tariant, daugiasluoksnės liposomos “nuneša” aktyviąsias medžiagas į pačius giliausius odos epidermio ir netgi dermos sluoksnius.
LIPOSOMOS naudojamos tada, kai į kremo sudėtį įeina tirpios vandenyje aktyviosios medžiagos. Jos gerina odos struktūrą ir padaro odą lygesnę, elastingesnę, suteikia jai gyvybinės energijos, bei įtakoja ilgalaikius rezultatus.
Tai labai svarbus atradimas kosmetikoje.

Pagal dydį ir sluoksnių skaičių liposomos skirstomos į tris kategorijas: mažas vienasluoksnes, dideles vienasluoksnes ir daugiasluoksnes.

DAUGIASLUOKSNĖS LIPOSOMOS + BELICO DERMA CONCEPT®

BELICO® odos priežiūros produktai yra pagaminti iš odai identiškų ir natūralių ingredientų su daugiasluoksnėmis liposomomis. Tai paaiškina, kodėl BELICO® kosmetikos gaminiai yra itin veiksmingi.

BELICO DERMA CONCEPT® tikslas yra pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės kosmetinius gydomuosius produktus, kurie padeda išspręsti net sunkiausias odos problemas. Belico produkcija yra viena iš veiksmingiausių, bene vienintelė kosmetikos firma pasaulyje, kuri nežada stebuklų, o garantuoja aukščiausią kokybę ir geriausius rezultatus.

DAUGIASLUOKSNĖS LIPOSOMOS RIEBIAI IR NORMALIAI ODAI BASIC CARE I

Daugiasluoksnės liposomos ir pagrindiniai drėkikliai (hialurono rūgštis, pantenolis, urėja) užtikrina maksimaliai giliai drėkinantį poveikį odai. Kartu su nakvišų aliejumi ir jo didelės koncentracijos gama linoleno rūgštimi yra suteikiama glotni, šilkinė, gaivesnė odos išvaizda. Vitaminai E+A padeda apsaugoti odą nuo žalingo aplinkos poveikio, taip pat nuo UV spindulių žalos. Dėl sinergetiško produktų veikimo, reguliuojama riebalinių liaukų veikla.

 DAUGIASLUOKSNĖS LIPOSOMOS SAUSAI ODAI BASIC CARE II

Naudojant šį koncentruotą preparatą, atstatomas pažeistas drėgmės ir lipidų balansas. Oda giliai sudrėkinama ir pamaitinama vienu metu, todėl užtikrinamas ilgalaikis poveikis, kuomet nuplovus odą nejaučiamas sausumas ir “traukimas”. Aktyvus veikiantis kompleksas, sudarytas iš daugiasluoksnių liposomų, fitosomų ir keramidų regeneruoja odos barjerą kartu su avokadų aliejumi ir fitosteroliais, kurie skatina ląstelių dalijimąsi ir yra svarbūs ląstelės membranos komponentai, apsaugantys membraną ir lėtinantys senėjimo procesus, mažina raukšlių susidarymą. Odai sugrąžinamas elastingumas, glotnus paviršius ir apsaugoma nuo išsausėjimo ir dirginimo, bei pavojingų medžiagų įsiskverbimo. Idealiai tinka sausai, raustančiai ir reikliai odai.

DAUGIASLUOKSNĖS LIPOSOMOS BRANDŽIAI AR REIKLIAI ODAI BASIC CARE III

Šis itin gilaus poveikio koncentruotas liposomų preparatas su tripeptidais, hialurono rūgštimi, vitaminu E, karnozino liposomomis, inovatyviu aktyvinančiu ir regeneruojančiu kompleksu FEC(Fukoidanas-Escinas-Kofeinas), pieno rūgštimi, migdolų ir granatų aliejais užtikrina stiprų anti-aging efektą, kuris ne tik stabdo senėjimo procesus, bet ir regeneruoja jau padarytą žalą odai.Su amžiumi, kai kurios odos funkcijos susilpnėja, todėl suprantama, kad maksimaliai pagerinti odos būklę galima tada, kai odos priežiūros priemonėse yra naudojamos tik tikslios precizinės sudedamosios dalys, kurios sustiprina susilpnėjusias odos funkcijas. Dėl šios priežasties  BASIC CARE III susideda iš trijų inovatyvių sudedamųjų dalių didelėmis dozėmis, kurios kovoja su laiko ženklais keliais lygiais. Karnozino liposomos padeda atsigauti kolageno pluošto elastingumui. Tripeptidai skatina kolageno gamybą ir FEC (fukoidanas – escinas – kofeinas) liposomos pagerina odos mikro drėkinimą. Odai suteikiama daugiau tamprumo , ji atrodo gaiviau, padedama išvengti mimikos raukšlių.

Belico kosmetiką rekomenduoja kosmetologai ir kiti odos priežiūros specialistai.

Estetinės kosmetologijos “Sana Beauty” odos priežiūros specialistai visada pasiruošę jus pakonsultuoti odos priežiūros bei Belico kosmetikos naudojimo ir parinkimo klausimais:

www.sanabeauty.lt

868683700

info@sanabeauty.lt

Laisvės al. 45, Kaunas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *