Odos priežiūra

Hialurono rūgštis ir jos poveikis

Hialurono rugstis

Kas yra hialurono rūgštis?

hialurono rugstisHialurono rūgštis (dar kitaip vadinamas hialuronas) – tai skaidri, lipni ir natūraliai organizme gaminama medžiaga. Didžiausias hialurono rūgšties kiekis sutinkamas odoje, jungiamuosiuose audiniuose ir akyse.
Pagrindinė hialurono rūgšties funkcija – vandens sulaikymas, jog kūno audiniai būtų gerai sutepti ir drėgni.
Viena hialurono rūgšties molekulė gali išlaikyti 500 molekulių vandens, kas reiškia, kad jis puikiai sugeria drėgmę ir perskirsto ją po visą organizmą. Todėl ši rūgštis yra labai reikšminga mums.

Hialurono rūgšties įtaka odai

Didžiausias kiekis žmogaus kūne esančios hialurono rūgšties yra odoje. Dėl hialurono savybės išlaikyti drėgmę susijungus su vandeniu, esant pakankamai jos odoje oda yra  elastinga, nesiraukšlėja ir nėra matomi kiti laiko ženklai.
Bėgant metams hialurono rūgšties odoje mažėja. Jos mažėjimą lemia žmogaus amžius, aplinkos veiksniai, tokie kaip netinkama priežiūra, kenksmingi UVA spinduliai, aplinkos užterštumas, rūkymas ir kita.
Mažėjant hialurono odoje matomos pirmosios raukšlelės, sausėja oda, juntamas elastingumo mažėjimas.
Vykstant natūraliems vidiniams organizmo pokyčiams ir įtakojant išoriniams veiksniams hialurono rūgšties mažėjimą reikia kompensuoti papildant hialurono rūgšties kiekį tiek iš vidaus, tiek ir išoriškai.

Kam dar be odos hialuronas turi įtakos?

Viena iš pagrindinių hialurono rūgšties įtakos zonų – sąnariai. Esant pakankamam jos kiekiui sąnariai yra sutepti ir kaulai yra mažiau linkę trintis vienas į kitą sukeliant skausmą. Esant dideliam sąnarių skausmui be maisto papildų su hialuronu gydytojai daro ir hialurono rūgšties injekcijas į sąnarį, taip dar labiau padidindami sąnario tepimą.
hialuronas akimsDar vienas labai svarbus objektas – akys. Dėl sumažėjusių ašarų gamybos žmonės susiduria su akių sausumu, kuomet prireikia papildomai drėkinti akis išoriškai. Kontaktiniai lęšiai, akių lašai su hialuronu padeda ženkliai sumažinti akių sausumą ir palaikyti jų sveikatą. Taip pat akių drėkinimui galėtų padėti ir maisto papildų naudojimas su hialuronu.
Hialuronas teigiamai veikia žaizdų gijimą. Tepant ant žaizdos veikia antibakteriškai ir gali padėti sumažinti infekcijos riziką ir pagreitinti žaizdos gijimą.
Hialurono rūgštis yra naudinga odai, sąnariams, akims, žaizdų gijimui, ir drėgmės sulaikymui kūne.

Kaip papildyti su laiku vis mažėjantį hialurono rūgšties kiekį savo organizme iš vidaus?

Efektyviai tai galite padaryti su maisto papildais su hialuronu, kai vartojamas geriamas hialuronas.
Suaugusiam žmogui gaunamos hialurono rūgšties paros dozė turėtų būti 80-200 mg. Esant dideliam stygiui reikėtų orientuotis į didesnią normą parai (apie 160 – 200mg), o norint šiek tiek padidinti ir išlaikyti esamą hialurono rūgšties kiekį – 80-150 mg.
Žinoma, dar labai svarbu, kad veikliosios medžiagos būtų pasisavinamos tinkamai ir maisto papildai teiktų kuo didesnę naudą organizmui.
Belico maisto papildas su hialuronu NUTRI CARE HIALURON gali puikiai pasitarnauti papildant hialurono rūgšties kiekį organizme.

Kaip veikia šis maisto papildas, kuriame yra hialurono rūgštis?

NUTRI CARE HYALURON maisto papildas praturtintas puikiai tarpusavyje derančiomis sudedamosiomis dalimis. Veikdamos kartu jos stiprina viena kitos poveikį, didina odos elastingumą ir suteikia jai geresnį drėgmės ir maistinių medžiagų tiekimą iš vidaus. Veikliosios medžiagos skatina sveiką imuninę sistemą, saugo odą ir ląsteles nuo žalingo aplinkos poveikio ir vertingai prisideda saugant odą nuo priešlaikinio odos senėjimo.
Belico maisto papildasNUTRI CARE HYALURON pasižymi išskirtinai geru biologiniu veikliųjų medžiagų įsisavinimu į organizmą. Dėl mažos molekulinės hialurono rūgšties, naudojamos kartu su fosfolipidais ir kitomis veikliosiomis medžiagomos, iš kurių taip pat yra liposomos, galima užtikrinti absorbciją per virškinimo traktą. Bioperinas iš juodųjų pipirų taip pat padidina naudojamų maistinių medžiagų biologinį prieinamumą ir gerą įsisąvinimą.
Belico maisto papilduose nėra medžiagų, trukdančių įsisavinti naudingas veikliąsias medžiagas, taip padidinant šių maisto papildų efektyvumą ir veiksmingumą.
Hialurono rūgšties kiekis vienoje kapsulėje – 47,5 mg. Reguliari norma – 2 kapsulės per dieną. Esant stipriai sumažėjusiam hialurono rūgšties kiekiui – gerti 3-4 kapsles per dieną. Pakuotėje yra 120 kapsulių.

Hialurono rūgštis kosmetikoje

Tai kone labiausiai žinoma sudedamoji dalis kosmetikoje. Dažnam pamačius užrašą kremas su hialuronu kyla mintis – kalba eina apie drėkinimą. Ir taip, hialurono rūgšties pagrindinis poveikis yra drėkinti ir padėti išlaikyti drėgmę.

Ar drėkina tik hialurono rūgštis? Ne, tikrai ne tik ji. Yra daug nuostabių kitų drėkinančiomis savybėmis pasižyminčių ingredientų, bet šį kartą kalbėkime tik apie hialuroną.

Hialurono rūgštis gali būti aptinkame kone visose odos priežiūros priemonėse, tokiose kaip prausikliai, tonikai – losjonai, serumai, kremai, paakių kremai, kaukės.

Drėkinanti kaukėBelico save produktuose naudojate kuo aukštesnės koncentracijos hialurono rūgštį, kad būtų pasiekiamas maksimalus drėkinimo rezultatas.

Naudojama mažos ir didelės molekulinės masės hialurono rūgštis, kas reiškia, kad drėkinamas ir odos paviršius ir užtikrinamas gilus odos drėkinimas, o dar priminus, kad kartu naudojamos daugiasluoksnės liposomos (apie tai galite pasiskaityti daugiau čia: http://belico.lt/veiksmigos-daugiasluoksnes-liposomos/ ) ir produktai veikia sinergetiškai(papildo vieni kitų poveikį ir neiššaukia neigiamų reakcijų) – tai gilus drėkinimas neišvengiamas.

Hialurono turi šie Belico kosmetikos produktai:

hialuronasPrausiklis su hialuronu, drėkinantys tonikai Lotion I ir Zero Lotion, Liposomos Basic Care I ir Basic Care III, visi 5-i paakių kremai, drėkinantys serumai Concentrate II ir Effect Hydra filler, Serumas nuo pigmentinių dėmių Concentrate VI, Serumai Effect Lift 3 D Booster ir Effect Peptide Amino Booster, Zero liposominis peptidų serumas, liposomos, Maitinanti ir drėkinanti kaukė Mask I, valanti kaukė Mask II, drėkinanti kaukė Mask III, regeneruojanti brandžios odos kaukė Mask V, kremai Intensive Care II, Intensive Care IV, Skin Repair I, Skin Control II, Sensitive Care I, Zero essential Refill, vyrams skirtas kremas Men’s Care, Įdegį skatinantis kremas Pre Tan and after Sun, priemonė nuo raukšlių Lift Corrector Pen.

Hialurono rūgštis – ingredientų karalius, o visa kiekvieno produkto sudėtis – karalystė.

Rinkimės karalystes, kurių valdovai būtų mums naudingi ir jų dėka mūsų odos būtų pridrėkintos, sveikos ir gražios.

Dar vienas populiarus būdas papildyti hialurono rūgšties kiekį – tam tikros procedūros odos priežiūros specialisto kabinete.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *