Naujienos

Nauja Zero linija su dar daugiau drėgmės odai

Naujieji produktai puikiai papildo visą Belico odos priežiūros priemonių šeimą

Veido prausiklis su hialuronu sausai ir jautriai odai lepina ją. Lengvos paviršiaus aktyviosios medžiagos, drėkinanti hialurono rūgštis ir minkštinantis karbamidas švelniai valo ir maitina. Iš natūralių aliejų pagamintas specialus odos biolipidas užtikrina ilgalaikę apsaugą odai bei drėgmės pojūtį ir paruošia odą tolimesnių produktų naudojimui.

Šis ypač drėkinantis tonikas su tokiais stipriais drėkikliais kaip didelės ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštis ir pantenolis drėkina giliuosius odos sluoksnius. Biomimetinis aktyvus amino rūgščių ir alantoino kompleksas kaupia drėgmę ir subalansuoja odos pH.

Reguliariai naudojant liposominį serumą juntamas gilus odos sudrėkinimaslygios ir stangrios odos pojūtis. Jautrios odos tampa nebetokios jautrios aplinkos poveikiui, mažiau rausta.

veido kremas is BelicoBiomimetinis, ląsteles apsaugantis veido kremas padeda atstatyti apsauginį odos barjerąDrėkina ir maitina odą vienu metu. Taip pat suteikia šilkinės, elastingos ir sudrėkintos odos pojūtį. 

Šio kremo sudėtyje esantys specialiai sausai , jautriai odai atrinkti ir tarpusavyje suderinti ingredientai veikia odą drėkinančiai, maitinančiai ir raminančiai.

Giliai maitinantisdrėkinantis ir atkuriantis kremas paakių sričiai su preciziškai atrinktais vertingais aliejais ir į liposomas patalpinta hialurono rūgštimi. Padeda mažinti priešlaikinio senėjimo ženklus paakių zonoje ir fotosenėjimo padarinius. Stangrina paakių sritį.

ODA DŽIAUGIASI, NES YRA BELICO !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *