Odos priežiūra

TURĖKITE SVEIKUS IR SPINDINČIUS PLAUKUS

PLAUKŲ PRIEŽIŪRA IR PATARIMAI

plauku-prieziura

Plaukai laikomi statuso simboliu ir individualumo išraiška. Tai puošia. Turint nesveikus ir negražius plaukus dažnas jaučiasi labai prastai. Kenčia savivertė, pasitikėjimas savimi, jaučiamas beviltiškumas. Norint turėti gražius ir sveikus plaukus reikia tinkamos priežiūros ar net gydymo. Keletas priežiūros patarimų, kad plaukai būtų gražūs ir sveiki.

Plaukų ir galvos odos plovimas

 • Šlapi plaukai yra labai trapūs ir lengvai pažeidžiami. Dėl to patariama juos iššukuoti šepečiu prieš plovimą.Taip pat naudokite šepetį, o ne šukas, kad atskirtumėte šlapius plaukus. Jis lengviau iššukuos susivėlusius plaukus. Atsargiai šukuokite plaukus pradėdami nuo galiukų ir vis kildami link šaknų.
 • Galvos plovimui nenaudokite per karšto vandens ir naudokite tik nedaug šampūno. Geriausia būtų prieš naudojant šampūną atskiesti mažame buteliuke vandens. Visada gerai nuplaukite šampūną.
 • Renkantis šampūną įsitikinkite, kad jame yra švelnių plaunančių medžiagų ir nėra silikonų. Silikonai gali apvilkti plauką tarsi plėvele, todėl maitinančios veikliosios medžiagos nebegali patekti į plaukus. Dėl šios priežasties ilgainiui plaukai išdžiūsta ir būna šiurkštūs kaip šiaudai, nes trūksta baltymų ir drėgmės.
 • Po plovimo plaukus išdžiovinkite arba leiskite išdžiūti patiems. Netrinkite, nes tai skatina plaukų lūžinėjimą ir skilinėjimą.
 • Ilgiems plaukams naudokite plaukų priežiūros produktus su atkuriamosiomis veikliosiomis medžiagomis. Išplovus geriausia plaukus perlieti šaltu vandeniu, taip uždarant plaukų žvynelius, kad plaukai blizgėtų.
 • Nakčiai patariama plaukus supinti į laisvą kasą. Tokiu būdu supinti plaukai nesivelia ir nėra pažeidžiami. Lengvai kvėpuoja, o ryte atsikėlus bus puresni ir švelniai banguoti.

Pažeistų plaukų regeneracija

 • Pirmiausiai ištrinkite galvą šampūnu be silikonų SHAMPOO I. Gerai išskalaukite vandeniu. Pažeistiems plaukams itin stiprų atkuriantį poveikį turi HAIR CARE I. Ant drėgnų plaukų paskirstykite kaukės ir suvyniokite plaukus į šiltą rankšluostį arba išdžiovinkite sausai. Taip palikite per naktį. Ryte išskalaukite drungnu vandeniu nenaudojant šampūno. Išdžiovinkite ir džiaukitės nuostabiu efektu.
 • Džiovinkite plaukus vidutiniu ar žemiausiu džiovintuvo šilumos lygiu.
 • Patepkite HAIR CARE I į plaukų galiukus ir nenuplaukite. Tai padės apsaugoti nuo skilinėjimo ir atliks dažnai naudojamų aliejukų vaidmenį.

Plaukų svogūnėlių (folikulų) stiprinimas

 • Yra daugelis priežasčių, kodėl plaukai slenka, trūkinėja, nebeatauga. Viena iš jų – silpni plaukų svogūnėliai, kurie nebepajėgia išauginti sveikų ir stiprių plaukų. Galima folikulus stiprinti vartojant preparatus skirtus vidiniam vartojimui.
 • Taip pat efektyvus būdas yra ir išorinis. Tam reikia priemonių, tokių kaip plaukų šaknų aktyvatorius, su aktyviomis veikliosiomis medžiagomis, kurios patektų iki folikulo ir jį apsaugotų nuo silpnėjimo, bei stiprintų ir skatintų jo augimą.
 • Plaukų šaknų aktyvatorius HAIR BOOSTER – plaukų atstatymo kompleksas su plaukų augimo stimuliatoriais, tokiais kaip į liposomas patalpintomis kamieninėmis ląstelėmis, biotinu, kofeinu, pantenoliu. Obuolių kamieninės ląstelės didina epidermio kamieninių ląstelių palaikymą ir dauginimąsi. Aktyviai yra skatinamas plaukų augimas. Jos stimuliuoja plauko folikulą, todėl plaukai auga. Veiklioji medžiaga CapixylTM sinergistiškai papildo kamieninių ląstelių poveikį. Sustiprinana baltymų komponentų formavimąsi, iš kurių sudaryti plaukai. Tuo pačiu metu sumažinamas DHT (dihidroksitestosterono) formavimasis ir jo įtaka plauko folikulams. (DHT formavimasis yra viena iš didžiausių plaukų silpnėjimo ir slinkimo priežasčių.) Dėl šios unikalios veikliųjų medžiagų kombinacijos, kuri dar yra praturtinta biotinu, D-pantenoliu ir kofeinu, galima pasiekti puikių rezultatų, norint išvengti plaukų slinkimo, plonėjimo (silpnumo), pleiskanų, per ankstyvo plaukų žilimo. Plaukų slinkimas sumažinamas 7 kartus. Be to, HAIR BOOSTER sudėtyje yra artišokų ekstraktas, kuri įtakoja plauko vientisumą ir mažina plaukų baltymų skaidymą. Jis apsaugo plaukus nuo pažeidimų, suteikia blizgesio ir tūrio, mažina riebaląvimąsi ir struktūrizuoja plaukus.

Apsauga nuo saulės

 • Plaukai, kaip ir oda kenčia nuo saulės ir sūraus jūros ar baseino baseino vandens. Juos reikia apsaugoti, kad neišdžiūtų ir neskilinėtų. Tiesiog įtrinkite OIL CARE I ir SUN CARE I į plaukus. Plaunant viskas pasišalina be jokių nemalonių likučių, kadangi tai natūralios sudedamosios dalys ir aliejai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *