Odos priežiūra

KUR GLŪDI BELICO DERMA CONCEPT KOSMETIKOS EFEKTYVUMO PASLAPTIS?

belico-derma|

Belico medicininė kosmetika

Profesionali Vokietijos kompanijos medicininė kosmetika Belico Derma Concept sukėlė tikrą revoliuciją grožio priemonių rinkoje, tai tikriausiai vienintelė firma pasaulyje, kuri nežada stebuklų, o garantuoja geriausius rezultatus bei padeda išspręsti net ir sunkiausias odos problemas. Belico produkcijos efektyvumu įsitikinome patys, ilgametė darbo patirtis geriausiuose Vokietijos grožio salonuose mums parodė, kad kalbos apie šios medicininės kosmetikos aukštą kokybę ir akivaizdžius rezultatus yra tikrai ne dar vienas reklaminis triukas.

Kur glūdi Belico kosmetikos efektyvumo paslaptis?

Belico Derma Concept kosmetika – tai patyrusių kosmetologų, dermatologų ir pasaulinio lygio plastikos chirurgų bendro darbo rezultatas. Visa paslaptis glūdi novatoriškoje ir visiškai natūralioje produktų sudėtyje. Belico kosmetikos linijos produktai yra praturtinti daugiasluoksnėmis liposomomis, augalinės kilmės ir labai aktyviomis aliejaus dalelytėmis, kurios geba įsiskverbti į giliausius odos sluoksnius ir maitinti juos iš vidaus.

Priešingai nei įprastų kosmetikos produktų su liposomomis, Belico produktų sudėtyje yra net iki 12 sluoksnių, skirtingo dydžio liposomų, kurios prasiskverbia maždaug 3 mm į odą ir akivaizdžiai regeneruoja pažeistas ląsteles. Belico medicininė kosmetika veiksmingai lygina raukšles, atkuria odos struktūrą, suteikia jai lygumo bei kovoja su įvairiausiomis odos problemomis. Belico neabejotinai yra efektyviausia plastinių operacijų alternatyva, pranoksianti lūkesčius!

Kodėl verta rinktis Belico medicininę kosmetiką?

  • Visiškai natūrali. Belico kosmetikos produktų sudėtyje nėra pargabeną, parafinų, mineralinių aliejų, kvapiklių, silikonų, emulgatorių (PEGs) bei gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių.
  • Pažangi sudėtis. Šios kosmetikos linijos produktai praturtinti daugiasluoksnėmis liposomomis, kurios geba įskverbti į giliausius odos sluoksnius ir atskurti pažeistas ląsteles. Be to, jų sudėtyje gausu vertingųjų natūraliųjų aliejų, vitaminų, augalų ekstraktų ir eterinių aliejų, puoselėjančių odą.
  • Nekelia alergijos.  Veikiantys preparatai yra ypač suderinti su identiškais odai ir natūraliais ingredientais.  Visi Belico firmos odos priežiūros produktai yra patikrinti dermatologų ir gavę geriausius galimus įvertinimus.
  • Tinka kiekvienam. Visus Belico produktus gali naudoti ir vyrai, ir moterys, nes jie turi neutralų kvapą ir gali būti tiksliai pritaikyti kiekvienos odos poreikiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *